O NAS

Psycholog Online

Mgr Aneta Nalewajko

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, posiada specjalizacje z zakresu psychologii klinicznej, międzykulturowej oraz psychologii rodzaju. W ramach stażu zawodowego angażowała się w niesienie pomocy i wparcia psychologicznego imigrantom oraz ich rodzinom. Pracowała także z osobami niepełnosprawnymi fizycznie oraz osobami zmagającymi się z zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

W pracy z drugim człowiekiem stwarza bezpieczną i przyjazną atmosferę, z niezwykłą dokładnością i zaangażowaniem pochyla się nad każdym problemem nie bagatelizując go. Doskonale zdaje sobie sprawę z wyjątkowości każdego człowieka przez co praca z drugą osobą ma charatker ściśle indywidulany, zależny od potrzeb i wyznawanych wartości. Gwarantuje profesjonalną pomoc psychologiczną w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas studiów, odbytych stażów, szkoleń oraz pracy pro bono.

KORZYŚCI Z WYBORU PORADY PRZEZ INTERNET

Domowy komfort

spotkanie odbywa się w bezpiecznym i znajomym otoczeniu, zamiast w brzmiącym groźnie gabinecie

redukcja czasu

spotkanie ze specjalistą nie wiąże się w tym przypadku z koniecznością kłopotliwego dojazdu ani koniecznością oczekiwania w kolejce

pełna anonimowość

konsutlacja w warunkach domowych wyklucza dociekliwość ze strony otoczenia oraz wyklucza lęk przed stygmatyzacją

redukcja kosztów

cennik usług psychologicznych na niniejszej stronie jest silnie konkurencyjny dla innych tego typu działalności

„Mądrością jest poznawanie innych, a jeszcze większą mądrością poznanie siebie”