Dlaczego psycholog online?

Komfort – konsultacje odbywają się w dowolnym, komfortowym dla Ciebie miejscu – może to być zarówno domowe zacisze jak i łono natury (o ile zasięg internetu/telefoniczny na to pozwoli nie utrudniając kontaktu). Spotkanie przebiega w bezpiecznym i znajomym otoczeniu, zamiast w brzmiącym groźnie gabinecie dodatkowo błędnie kojarzącym się z usługami medycznymi, nieczęsto bywający niezbyt przytulnym miejscem. Dzięki rozwiązaniu, jakim jest rozmowa na Skype, czacie lub telefoniczna istnieje możliwość samodzielnej regulacji poczucia bezpieczeństwa i komfortu np. poprzez głaskanie ukochanego zwierzaka czy popijanie ulubionego napoju. Jest to forma pomocy szczególnie polecana osobom, które ze względu na zamieszkanie w mniejszej miejscowości mają problem w dotarciu do specjalisty, przyjmującego w stacjonarnym gabinecie, osobom, których godziny pracy pokrywają się z godzinami pracy psychologa,  wychowującym dzieci, niepełnosprawnym czy osobom przebywającym poza granicami rodzinnego kraju. Dzięki kalendarzowi zamieszczonemu na niniejszej stronie już za pomocą kilku kliknięć możesz zarezerwować termin spotkania z psychologiem KLIKAJĄC TUTAJ, jeżeli godziny podane na stronie nie będą Ci odpowiadać istnieje możliwość telefonicznego ustalenia indywidualnego terminu i/lub godziny spotkania nawet w godzinach nocnych. Rozmowa w ciepłym, domowym otoczeniu pozwala na większą otwartość oraz co za tym idzie pogłębiony wgląd w siebie czy zaistniałą przykrą sytuację ze względu na wyeliminowanie dystraktorów w postaci nowego miejsca jakim byłby gabinet stacjonarny.

Redukcja czasu – konsultacja online nie wiąże się z kłopotliwym dojazdem do specjalisty (nikt nie lubi czekać na autobus czy tramwaj szczególnie w chłodniejsze, deszczowe dni ani stać w korkach w przypadku dojazdu własnym środkiem transportu, co może dodatkowo spotęgować stres)  Nie musisz także obawiać się ciekawskich spojrzeń w poczekalni, ani niekomfortowych pytań najbliższych o powód wyjścia z domu. Redukujemy również czas oczekiwania na bardzo odległe terminy spotkania z psychologiem przyjmującym w ramach NFZ, dostępność psychologa online jest na tyle elastyczna, iż z pomocy możesz skorzystać jeszcze tego samego dnia, w którym dokonujesz rejestracji telefonicznej lub internetowej.

Obniżony koszt – cennik usług psychologicznych na niniejszej stronie jest silnie konkurencyjny dla innych tego typu działalności, co w żadnym wypadku nie oznacza niższej jakości usług. Niższe ceny są wynikiem troski o osoby chcące skorzystać z pomocy jednak ze względu na niższe zarobki nie decydują się na takie rozwiązanie. Zależy nam, by jak najwięcej potrzebujących osób miało dostęp do profesjonalnej pomocy psychologa w przystępnej cenie. Ponad to poradnictwo za pośrednictwem internetu i telefonu automatycznie wyklucza koszty związane z dojazdem.